PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez i kėnaqur me formėn e Benayoun

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez i kėnaqur me formėn e Benayoun   Wed Mar 04, 2009 6:13 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ėshtė i ngazėllyer me formėn e fundit tė mesfushorit izraelit Yossi Benayoun.
“Kam biseduar me stafin tim pėr Yossi dhe tė gjithė pajtohemi se ai ka luajtur shumė mirė sė fundi. Kur arrini nė kėtė shkallė tė sezonit, ndonjėherė lojtarėt mund tė lodhen, por nė rastin e Yossi ai duket mirė dhe po ia del shumė mirė”, ka thėnė Benitez.

“Ai ėshtė njė lojtar inteligjent i cili bėn disa lėvizje tė mira. Ai mund t’i mposhtė lojtarėt, ai mund ta mbajė topin nė mes linjave dhe ėshtė shumė i mirė pėr tė gjetur mundėsinė pėr pasimin e fundit”.

“Ai mund tė asistojė pėr lojtarėt e tjerė dhe po ashtu mund tė shėnojė shumė gola. Siē thash ai ėshtė njė lojtar me kualitete dhe inteligjencė loje. Ai mund ta ndryshojė lojėn”, ka shtuar trajneri spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez i kėnaqur me formėn e Benayoun
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: