PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Hiddink i ngazėllyer me Drogbėn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Hiddink i ngazėllyer me Drogbėn   Wed Mar 04, 2009 6:14 am

Menaxheri i Chelseat, Guus Hiddink, ka lavdėruar fituesin e ndeshjes sė mbrėmshme, Didier Drogba, pas paraqitjes sė tij ndaj Portsmouth.
“Ai ėshtė shumė i lumtur me kėtė gol. Ai e din se nuk ka shėnuar shumė gola kėtė sezon”, ka thėnė Hiddink.

“Kjo ēliron ca tensionin tek ai. Kur njė lojtar luan nė kėtė pozitė dhe nuk shėnon, atėherė vjen deri tek njė shpėrthim shumė emocional. Nėse jeni sulmues dėshironi tė shėnoni. Ata jetojnė pėr tė shėnuar dhe asistuar”, ka shtuar Hiddink.
Back to top Go down
View user profile
 
Hiddink i ngazėllyer me Drogbėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: