PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger: Bendtner po e dėshmon veten si lojtar i Arsenalit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger: Bendtner po e dėshmon veten si lojtar i Arsenalit   Wed Mar 04, 2009 6:14 am

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ėshtė i ngazėllyer me paraqitjen dhe golat e shėnuar nga Nicklas Bendtner nė fitoren e mbrėmshme prej 3-1 ndaj West Bromwich.
“Tė dy sulmuesit ia dolėn mirė. Bendtner ėshtė duke u pėrmirėsuar nga muaji nė muaj dhe Arshavin nga ndeshja nė ndeshje. Ai ka qenė i pafat nė pėrfundimet. Por ju mund ta shihni klasin e tij nė fushė”, ka thėnė Wenger.

“Ėshtė mė ndryshe kur luan pėr Arsenalin. Krahasoheni me lojtarėt tė cilėt kanė luajtur pesė, gjashtė ose dhjetė vite mė herėt. Por duhet ta pranoni se djemtė 19-20 vjeēar (Bentner) do tė jenė mė mirė ēdo tre muaj, gjashtė muaj. Ai sonte ka treguar se ka talent tė jetė lojtar i Arsenalit”, ka shtuar francezi pas fitores sė mbrėmshme.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Bendtner po e dėshmon veten si lojtar i Arsenalit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: