PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rossi i kėnaqur me fitoren ndaj Juventusit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Rossi i kėnaqur me fitoren ndaj Juventusit   Wed Mar 04, 2009 6:15 am

Trajneri i Lazios, Delio Rossi, ėshtė ndarė mė se i kėnaqur nga fitorja 2-1 ndaj Juventusit nė ndeshjen e parė gjysmėfinale tė Kupės sė Italisė.
“Filluam ca mė tė qetė dhe pranuan njė gol tė hershėm, dhe njė tronditje. Pastaj u rikthyem nė pjesėn e dytė dhe mendoj se rezultati ishte ajo qė ne merituam”, ka thėnė Rossi.

“Ne u dėshmuam, kishim posedimin mė tė madh dhe ishim mė ngulmues. Jemi njė ekip shumė teknik dhe nuk synojmė tė luajmė me topa tė gjatė, andaj duhet ta luajmė topin rreth e rrotull me qėllim qė tė ndėrtojmė sulmin. Edhe nėse kishim humbur ose barazuar, do tė kėrkonim fitore nė ndeshjen e dytė”, ka shtuar italiani.
Back to top Go down
View user profile
 
Rossi i kėnaqur me fitoren ndaj Juventusit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisė ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» AKTET GJENOCIDALE Prof.Dr.Sabile Ēekmezi-Basha:TĖ UDB-SĖ NDAJ TĖ BURGOSURVE POLITIKĖ Shqiptarė
» Vasil Premēi: Magjia e pjergullės sė rrushit...
» Epoka e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: