PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Normalizohet gjendja nė institucionet shėndetėsore

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Normalizohet gjendja nė institucionet shėndetėsore   Wed Mar 04, 2009 6:21 am

Pas tetė ditė greve nė Shėndetėsi nga raportet e Institucioneve publike shėndetėsore tė vendit raportohet se gjendja nė tė gjitha institucionet publike ėshtė normalizuar dhe pėrkujdesja shėndetėsore ofrohet sipas rregullave.
Back to top Go down
View user profile
 
Normalizohet gjendja nė institucionet shėndetėsore
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)
» Frashėr Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhės pėr institucionet e Kosovės
» Gra tė mira e tė bukura Ju pėrshėndet poeti Vullnet Mato me poezinė DHURATA GRAVE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: