PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kerkesė pėr Programe Melodi Themes dhe ēdo gje rreth mobilave i beni Ketu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3979
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kerkesė pėr Programe Melodi Themes dhe ēdo gje rreth mobilave i beni Ketu   Wed Mar 04, 2009 8:03 am

Pro ktu kerkoni sene per MobiL

Si p.sh.
Wallpaper
Lojra
Programe
Ringtone
etj....


Rregullat:

* Shkrune mir emrin dhe cili version (si p.sh. programi ... versioni 3.1)

* Per cilin mobile (Gjithashtu edhe cili version i mobilit)

* Nqofse nuk i jepni kto informata postimi fshihet nga
STAFI !!

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kerkesė pėr Programe Melodi Themes dhe ēdo gje rreth mobilave i beni Ketu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Panelli i Kontrollit :: Telefonia / Televizioni-
Jump to: